Učenci 2. razreda so v podaljšanem bivanju (skupina Kače) risali risbice za likovni natečaj »Zdravo življenje«, ki ga je objavila Osnovna šola Elvire Vatovec Prade, Koper.

Na natečaj smo poslali pet risbic, ki so jih narisali Enya Opara Tominc, Tomaž Korent, Eva Penko, Lana Stanković in Alen Žele.

Komisija likovnega natečaja je izbrala in z zlatim priznanjem nagradila risbico Enye Opara Tominc. Njena risbica je tudi razstavljena v Pokrajinskem muzeju v Kopru.

S priznanji so nagradili tudi učiteljico mentorico Sladjano Šućur Popović in šolo.

Podelitev priznanj je bila v petek, 5. aprila 2013 v Kopru. Enya se je podelitve udeležila skupaj z ravnateljico Natašo Režek Donev.

Enyi čestitamo in upamo, da bomo še naprej tako uspešni.

učiteljica Sladjana Šućur Popović