05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Lutkovna predstava – Zverjasec

Otroci iz  vrtca  so si ogledali lutkovno predstavo »Zverjasec«

V sredo, 22.5.2013, so se otroci iz skupin Mravljice in Ježki odpravili v Ljubljano na ogled predstave Zverjasec  v  Lutkovnem gledališču .

Odšli so takoj po zajtrku. Za mnoge je bilo veliko doživetje že vožnja  z avtobusom. V lepem sončnem vremenu so prispeli v Ljubljano in uživali v ogledu  lutkovnega muzikla «Zverjasec«. Predstava je kar prehitro minila, ob neverjetnih miškinih ukanah. S svojo domišljijo  je ugnala vse živali, ki jih je srečala. Nazadnje še samega Zverjasca. Pred Lutkovnim gledališčem so se otroci  še malo okrepčali in odžejali, nakrmili nekaj golobčkov, si ogledali vzpenjačo, ki vozi na Ljubljanski grad in odšli proti domu. Tako bogato izpolnjen dan bomo poskusili še ponoviti.

(Skupno 151 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost