05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Parada učenja – dnevi učečih se skupnosti v Postojni

V petek, 16. maja 2014,  se bo na prizorišču mestnega parka v Postojni in v njegovi okolici pod koordinacijskim vodstvom Ljudske univerze Postojna in pokroviteljstvom Občine Postojna odvijala Parada učenja s sloganom »Znanje raste«.

Na Paradi učenja sodeluje tudi naša šola in sicer bomo imeli svojo lastno stojnico, na kateri bomo predstavili delovanje Vrtnarskega krožka (zdravilna zelišča, zeliščni mafini, čaj, ponudba sadik…), poleg tega, pa se bo na odru predstavil tudi šolski ansambel “Nebodigatreba”. Podrobnješe informacije dobite v zloženki na spodnji povezavi:

 


Vabljeni!
(Skupno 22 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost