Za vse učence, posebno še za prvošolce je prvi šolski dan velik, pomemben in vesel praznik. Na Prestranku imamo že nekaj let navado, da ta dan pričnemo veselo, sproščeno, s smehom in z obiskom gospoda župana. Tudi letos je bilo tako.

 

Najprej smo prvošolce pričakale učiteljice ter ravnateljica. Policistka Maja  ter predstavniki iz združenja šoferjev in avtomehanikov so pozdravili starše in jim zaželeli, da bi poskrbeli za varno pot  svojih otrok. Prvošolcem so podelili rumene rutice. Po uradnem delu pa je vse učence od 1. do 4. razreda čakala zabava s petjem in plesom. Prvošolci so prvi šolski dan zaključili sladko, saj jih je čakala  čisto prava torta. Upamo, da se bodo vsak dan veseli in željni znanja vračali v šolske klopi.

Valentina Tomažinčič

FOTOGALERIJA

(Skupno 120 obiskov, 1 današnjih obiskov)