05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Prvi šolski dan

Za vse učence, posebno še za prvošolce je prvi šolski dan velik, pomemben in vesel praznik. Na Prestranku imamo že nekaj let navado, da ta dan pričnemo veselo, sproščeno, s smehom in z obiskom gospoda župana. Tudi letos je bilo tako.

 

Najprej smo prvošolce pričakale učiteljice ter ravnateljica. Policistka Maja  ter predstavniki iz združenja šoferjev in avtomehanikov so pozdravili starše in jim zaželeli, da bi poskrbeli za varno pot  svojih otrok. Prvošolcem so podelili rumene rutice. Po uradnem delu pa je vse učence od 1. do 4. razreda čakala zabava s petjem in plesom. Prvošolci so prvi šolski dan zaključili sladko, saj jih je čakala  čisto prava torta. Upamo, da se bodo vsak dan veseli in željni znanja vračali v šolske klopi.

Valentina Tomažinčič

FOTOGALERIJA

(Skupno 80 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost