05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Kulturna prireditev “Kot v pravljici”

os_prestranek

V četrtek, 11. 2. 2016, je v telovadnici naše šole potekala kulturna prireditev v čast slovenskemu kulturnemu prazniku, Prešernovemu dnevu. Naslov letošnje prireditve je bil Kot iz pravljice.Dogodek, ki se je začel ob 18. uri in je trajal približno uro in pol, so s svojimi pravljičnimi nastopi zapolnili otroci iz vrtca pa tudi posamezni razredi iz vseh treh triad. Program sta povezovala Martina Gojić in Jaka Nabergoj, učenca devetega razreda. Do zadnjega kotička napolnjena telovadnica je bila tudi tokrat dokaz, da se je trud nastopajočih in njihovih mentorjev še kako izplačal.

Maja Malnarič

(Skupno 134 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost