Ker je december, mesec prazničnega vzdušja, pred nami, smo na Osnovni šoli Prestranek pripravili sejem. Nanj smo se pripravljali že v novembru, ko so otroci izdelovali voščilnice in ostale drobne pozornosti.

Starše smo pričakali v okrašenem večnamenskem prostoru, kjer je v pravem sejemskem vrvežu potekal bolšjak. Poleg tega so učenci prodajali voščilnice, mazila, vrečice čajev in sivke in ostale v šoli narejene praznične izdelke. Sveže pečeno pecivo in topel čaj sta pomagala ustvarjati toplo domače vzdušje. K razigranosti pa je pripomogla sveža šolska glasbena skupina Nebodigatreba. Druženje učiteljev, staršev, učencev in ostalih povabljenih je bilo prijetno in sproščeno.

Denar od prodanih izdelkov je povečini namenjen dejavnostim šolskega sklada, zato se vsem zahvaljujemo za prispevke. S stojnico se bomo predstavili tudi na Miklavževem sejmu, 5. 12. 2014,  v Postojni.

Ana Kaluža

FOTOGALERIJA

(Skupno 52 obiskov, 1 današnjih obiskov)