Obveščamo vas, da bomo zaradi izrednih vremenskih razmer (6.2.2015) odpadli dan pouka nadomeščali v soboto, 7.3.2015.

Na aktivu ravnateljev osnovnih šol v Občini Postojna smo se dogovorili, da bomo, v skladu z navodili Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, odpadli dan pouka nadomestili v soboto, 7. 3. 2015.

Pouk bo potekal po petkovem urniku, in sicer od 1. šolske ure do vključno 5. šolske ure. Prevozi bodo organizirani zjutraj po običajnem urniku, popoldanski prevoz pa bo ob 12.30 v vse smeri.

Ta dan ne bo jutranjega varstva, podaljšanega bivanja in kosil, zagotovljena bo malica.

Prestranek, 19. 3. 2015                                                                                 Vodstvo šole