05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Pohod učencev 1. triletja

V sredo, 30.09.2015, smo se učenci in učiteljice 1. triletja podali na pohod. Z avtobusom smo se odpeljali do Pivke in se od tam povzpeli na Primož. Vodnica nas je popeljala v notranjost italjanske podzemne utrdbe in nam povedala nekaj o dogajanju v teh »rovih« v preteklosti. Srečali smo se tudi z drobnimi živalmi, ki so v temnem podzemlju našle svoj življenjski prostor. Pot nazaj nas je vodila skozi Park vojaške zgodovine, kjer smo se sprehodili mimo zunaj razstavljenih eksponatov in si jih z zanimanjem ogledali. Pot nas – vztrajnih pohodnikov ni preveč utrudila, zato pa nas je pošteno prepihala burja.

Petra Smrdel

FOTOGALERIJA

(Skupno 44 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost