Učenci od 4. do 9. razreda smo se 18. 9. 2015 odpravili na športni dan, natančneje na Sveto Trojico.

Zjutraj smo v šoli dobili malico, nato pa se z avtobusi peljali skozi vas Trnje in še malo naprej po makadamski cesti, ki nas je pripeljala do začetne točke pešpoti. Takoj po izstopu iz avtobusa smo se odpravili po precej strmi poti. Nekateri so bili že po poti zelo utrujeni in so sopihali. Ko smo končno prišli na vrh z bolečimi nogami, nas je razveselil prekrasen razgled, videli smo vse naše domače kraje. Zgoraj smo pojedli malico, si pritisnili štampiljko in po skupinskem fotografiranju odšli nazaj v dolino, kjer so nas pričakali avtobusi. Klub utrujenosti smo preživeli čudovit dan in upamo, da bo še več takih.

Učenke in učenci 6. razreda

FOTOGALERIJA

(Skupno 33 obiskov, 1 današnjih obiskov)