05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE

V decembru je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine. Naslov letošnjega tekmovanja je »Ob 500. obletnici velikega kmečkega upora na Slovenskem – podobe življenja na prehodu iz srednjega v novi vek«. Tekmovanja se je udeležilo 16 učencev,  8 učencev iz 8. razreda in 8 iz 9. razreda.

Bronasto priznanje so prijeli naslednji učenci: Aleksandra Nunić, Nina Mislej, Jaka Nabergoj, Kristjan Deželak in Kevin Požar iz 9. razreda ter Sara Malneršič iz 8. razreda.

Področnega tekmovanja iz znanja zgodovine, ki bo potekalo v začetku februarja na OŠ Košana, pa se bodo udeležili štirje učenci, in sicer Aleksandra Nunić, Nina Mislej in Jaka Nabergoj iz 9. razreda ter Sara Malneršič iz 8. razreda.

Sladjana Šućur Popović

(Skupno 164 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost