Ne samo Slovenija, tudi 5. razred ima talente.

Svoje delo so petošolci predstavili staršem, starim staršem, bratom, sestram, tetam, stricem in drugim, ki so jih prišli poslušat in gledat v sredo, 13.6.2018, na prireditvi 5. razred ima talent. Prireditev je imela tudi podnaslov Naš mali razred in velike ideje. Idejo za nastop so našli v znani oddaji Slovenija ima talent. Gledalcem so predstavili letošnjo šolo v naravi, delo pri gospodinjskem pouku in likovni umetnosti in  projekt Varno na kolesu. Vsako točko je ocenila posebna strokovna komisija izbrana izmed učencev. Za finale pa so v modni reviji predstavili kreacije oblačil in torbic, ki so jih ustvarili za natečaj Naredimo drugače, v katerem so zasedli drugo mesto in si prislužili obisk Križne jame.

(Skupno 108 obiskov, 1 današnjih obiskov)