05-7542512 Osnovna šola Prestranek
 

Drugi dan poletne šole v naravi

Vstali smo ob sedmih, pospravili sobe in šli na zajtrk. Po zajtrku je pred dom Veverička prišla vrtnarka in nam razkazala park. Ogledali smo si različne rastline: ginko, meto, sivko, bršljan, bambus, drevored cipres, cedre, oleander, granatno jabolko… Dopoldne smo trenirali plavanje v bazenu in se vozili s kajaki. Po kosilu smo imeli krajši odmor in nato znova v zunanji bazen. Po malici smo se sprehodili ob obali in nabirali školjke, kamenčke… Proti večeru smo se igrali na športnih igriščih. Dan smo zaključili na zabavi, ki je bila organizirana za vse otroke na Debelem Rtiču. Plesali smo, tekmovali, divjali, se lovili. Bilo je noro.

Soba Nogometaši ( Andraž, Aid, Florjan in Jan)

GALERIJA

(Skupno 165 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek