Po zajtrku smo takoj šli v notranji bazen z vaditeljicami Polono, Moniko in Barbaro. Skakali smo na glavo in na noge, tekmovali v plavanju, šli v topel masažni bazenček… Ko smo prišli iz bazena smo še malo pospravili sobe. Učiteljici Alenka in Liljana sta sobe ocenili. Nato smo pisali razglednice in šli še na sladoled. Sledil je Lov za zakladom. Prav vsi smo zaklad našli, le učiteljicam smo morali pomagat pri iskanju zaklada. V eni izmed nalog smo morali napisat pesmico. Nastale umetnine si lahko preberete spodaj. Za kosilo smo jedli juho, zrezek v omaki in vlivance ter solato. Za sladico pa je bil sladoled. Popoldne je začela pihati burja in namesto da bi šli v zunanji bazen smo znova šli v notranjega. Pred večerjo smo se orientirali s pomočjo kompasa in izvedli tekmovanje v metanju žabic. Po večerji pa smo šli na krajši sprehod do strmega klifa, kjer nas je prepihala burja. Večer se je končal z ogledom filma Vlomilci delajo poleti, ki so ga snemali na Debelem Rtiču.

Ana, Ivana, Lara, Naja in Naja ter Vesna

 

V šoli v naravi na obali stali smo,

gledali smo morje in morske zvezde.

Mimo je priplava še majhna školjkica.

 

Iz šole na morje smo šli in se kopali.

Videli smo morske zvezde in školjke.

Z obale smo šli domov.

 

Školjka se odpre,

ko pa šolo vidi se zapre.

Morska zvezda na obali leži,

morje pa jo še lovi.

 

Školjka in morska zvezda v morju tičita,

na obali pa Luc  in Erik glasno vreščita,

ker se učiteljic iz OŠ Prestranek bojita.

 

GALERIJA

 

 

 

 

(Skupno 193 obiskov, 1 današnjih obiskov)