05-7542512 Osnovna šola Prestranek
 

NAČRT DELA OŠ PRESTRANEK IN DOSTOP DO SPLETNIH GRADIV

Šola bo skušala pripraviti nekaj gradiva za učence (objavljena bodo v ponedeljek), da vsaj v določeni meri ublažimo izpad pouka. Starše nagovarjamo, naj otroke spodbudijo k sprotnemu in samostojnemu delu. V primeru, da bodo učenci gradivo predelali, bomo prav gotovo vsi skupaj imeli manj dela z nadomeščanjem odpadlih dni pouka. Učenci, ki gradiva ne bodo predelali, bodo imeli ob vrnitvi v šolo težave s spremljanjem rednega pouka. Na spletni strani šole je povezava do spletne strani z gradivom (zss.splet.arnes.si).

Učitelji bodo na vprašanja preko e-maila odgovarjali vsak dan od 10.00 do 11.00.

E-naslovi učiteljev bodo objavljeni na spletni strani.

Do ponedeljka, 16. 3., bomo skušali zagotoviti prve objave.

Šola je do nadaljnjega ZAPRTA.

 

Prestranek, 13. 3. 2020

 

Vodstvo šole

(Skupno 4,144 obiskov, 125 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek