Šola bo skušala pripraviti nekaj gradiva za učence (objavljena bodo v ponedeljek), da vsaj v določeni meri ublažimo izpad pouka. Starše nagovarjamo, naj otroke spodbudijo k sprotnemu in samostojnemu delu. V primeru, da bodo učenci gradivo predelali, bomo prav gotovo vsi skupaj imeli manj dela z nadomeščanjem odpadlih dni pouka. Učenci, ki gradiva ne bodo predelali, bodo imeli ob vrnitvi v šolo težave s spremljanjem rednega pouka. Na spletni strani šole je povezava do spletne strani z gradivom (zss.splet.arnes.si).

Učitelji bodo na vprašanja preko e-maila odgovarjali vsak dan od 10.00 do 11.00.

E-naslovi učiteljev bodo objavljeni na spletni strani.

Do ponedeljka, 16. 3., bomo skušali zagotoviti prve objave.

Šola je do nadaljnjega ZAPRTA.

 

Prestranek, 13. 3. 2020

 

Vodstvo šole

(Skupno 7.642 obiskov, 1 današnjih obiskov)