Spoštovani starši in učenci!

Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je na podlagi 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID – 19 izdala sklep, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno – izobraževalno delo v šolah ZA VSE UČENCE izvajalo NA DALJAVO.

Za učence bo pouk potekal preko MS Office365 – Teamsov, na kar smo se pripravljali že od začetka šolskega leta. Zelo je pomembno, da učenci dosledno sledijo navodilom učiteljev in izpolnjujejo svoje obveznosti.

Učitelji bodo izvajali obvezni in razširjeni program. Ne izvaja se ekskurzij, plavalnih tečajev in kolesarskega izpita.

Starše obveščamo tudi, da imajo učenci možnost prijave na šolsko prehrano. Objavljamo tudi poziv za prijavo na prevzem brezplačnega toplega obroka v času šolanja na daljavo.

Želimo si, da se čim prej vrnemo v šolske prostore.

                                                                                                          VODSTVO ŠOLE

(Skupno 184 obiskov, 1 današnjih obiskov)