Bliža se nam dan kulture, praznik, ki ga na naši šoli vsako leto še posebej slovesno obeležujemo. Letos telovadnice ne bomo napolnili z gledalci, ki pozorno spremljajo naše razredne mojstrovine. Da pa ne bi prekinili tradicije, smo se odločili, da jo kljub temu pripravimo v obliki spletne proslave. K sodelovanju smo povabili naše učence, ki so sami in s pomočjo domačih pripravili raznolike prispevke, ki smo jih kot sestavljanko oziroma kolaž združili v polurni video, ki si ga lahko ogledamo kjerkoli, kadarkoli in kolikokrat hočemo. Otroci v vrtcu in učenci prve triade so imeli posebno priložnost, da so svoje ustvarjalne prispevke posneli v šoli, ostali pa v svojem domačem okolju. Vsem, ki so s svojim ustvarjalnim delom in veseljem prispevali k temu, da je nastala, se najlepše zahvaljujemo.
Želimo vam, da si kljub razmeram ustvarite vzdušje, ki pritiče kulturnemu dnevu. Si morda ogledate kakšno spletno predstavo, razstavo ali pa si preprosto poveste kakšno zgodbo in s tem obeležite kulturni dan.
Kultura je temelj vsakega naroda. Kaže na njegovo razvitost in zrelost. Ohranjajmo in razvijajmo to še naprej.

Spletno proslavo najdete na povezavi https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=DChinaqfXePPWNKpPoJdpkYB

(Skupno 342 obiskov, 1 današnjih obiskov)