05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Plačilo vrtca

S strani MIZŠ smo prejeli dodatna pojasnila glede plačila vrtca.

»Po odprtju vrtcev smo vam posredovali obvestilo, da ni pravne podlage, da bi bilo plačilo staršev za otroke, vključene v vrtce na območjih rdečih regij, v času od 26. 1. 2021 do 29. 1. 2021, financirano iz državnega proračuna. Ker je bil ta zapis različno razumljen, vam zaradi poenotenega ravnanja ponovno sporočamo, da so starši oproščeni plačila vrtca, če je le-ta zaprt oziroma, če je staršem ali otrokom odrejena karantena in otrok zaradi tega ne obiskuje vrtca (102. člen Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19; Uradni list RS, št. 152/20 in 175/20 – ZIUOPDVE). Z dnem odprtja vseh vrtcev, so storitve vrtca za starše plačljive.«

 

VODSTVO ŠOLE

(Skupno 45 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost