Osrednja tema letošnjega Tedna otroka, ki je potekal od 3. do 9. oktobra, je bila SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. V ospredje je postavila druženje z vrstniki in grajenje medsebojnih odnosov. Na naši šoli smo teden začeli z glasbeno poslanico Skp se mava dobr. Učitelji so starejšim otrokom podarili teden brez ocenjevanj in domačih nalog. Otroci od 1. do 4. razreda pa so po svojih željah določili sedežni red v učilnicah in risali na temo prijateljstva. Družili so se med zabavnimi štafetnimi igrami, po katerih so se okrepčali z domačim jabolčnim sokom ter pečenim kostanjem. V petek pa so lahko izbirali med štirimi risanimi filmi, ki so si jih ogledali v »šolskih kinodvoranah« in uživali ob kokicah.

                                                                                               Anita Čelhar in Mateja Šabec

 

(Skupno 119 obiskov, 1 današnjih obiskov)