V soboto, 6. 4. 2013, smo skupaj s krajevnimi skupnostmi iz našega šolskega okoliša organizirali zdaj že tradicionalno akcijo Očistimo in uredimo svoj kraj.

 Akcije so se lahko učenci udeležili na šoli ali pa v svojem kraju. Zjutraj smo se zbrali, si razdelili naloge in se po skupinah odpravili v akcijo. Nekaj skupin je ostalo pri šoli, kjer so poleg pobiranja odpadkov tudi pometli pločnike in ostale površine, na katerih se je zaradi rekordno dolge zime nabralo ogromno peska. Odpadkov letos ni bilo toliko kot prejšnja leta, saj nekateri kraji niso bili dostopni zaradi razmočenega terena. Ob koncu akcije smo se zbrali na šoli, kjer smo si potešili lakoto s tradicionalnim golažem in si obenem ogledali razstavo izvirnih izdelkov iz plastenk, ki so jih izdelali nekateri naši učenci.

Slike si lahko ogledate tukaj.


(Skupno 71 obiskov, 1 današnjih obiskov)