Zimski športni dan, ki je potekal v torek, 18. 3. 2014, je za nami. Letošnja destinacija zimskih radosti in športa je bila Kranjska Gora. Učenci od 1. do 9. razreda so pokazali svoje smučarsko znanje, tekaške zmogljivosti in sankaške spretnosti.

 

Kako čudovit dan je bil dokazuje dejstvo, da so smučarji uživali na odlično pripravljenih progah v Kranjski Gori, sankači so se sončili v Podkorenu, medtem ko so tekači na smučeh uspeli priteči do Planice, kjer so lahko uživali v pogledu na velikanko. Tekači, ki so imeli malo manj izkušenj s tekom na smučeh so raje zavili proti Ratečam na bolj položno progo. Žal zadnje zime niso bile ravno radodarne s snegom, kar se pozna tudi pri otrocih, saj ni malo takih, ki so pozabili kako uporabljati sani. Časi se res spreminjajo …
Teja Rojc

(Skupno 31 obiskov, 1 današnjih obiskov)