Potem, ko smo šolo odeli v praznične zimske okraske  je dogajanje popestril tudi  obisk gledališča Ku-kuc.

 

V petek 13.12.2014 so si otroci vrtca in 1. triade ogledali predstavo z naslovom Najlepše darilo. Sredi pravljičnega gozda živita najboljša prijatelja, veverica in zajček. Kot vsako zimsko jutro pokukata vsak iz svoje hišice in preverita, če je že zapadlo kaj snega. Poleg praznikov se prijatelja najbolj veselita prvih snežink. Želita si belo, božično jutro, zato s pomočjo otrok skušata priklicati sneg. A snega ni od nikoder.

Po vseh pripetijah, ki se jima zgodijo pri iskanju najlepšega darila, ki ga želita podariti drug drugemu, ugotovita, da je to prav njuno prijateljstvo, ki ga imata.Hudomušna in zabavna predstava je bila ravno prava za nadaljevanje veselega decembra.

Valentina Tomažinčič

FOTOGALERIJA

(Skupno 52 obiskov, 1 današnjih obiskov)