Petošolci že od začetka šolskega leta pridno izpolnjujejo naloge v projektu Varno na kolesu. V 3. Sklopu so morali pripraviti načrt za kolesarski izlet in ga predstaviti v obliki stripa. Razdelili so v pet skupin in nastalo je pet stripov, v katerih so predstavili različne načrte za kolesarske izlete. Stipe si lahko ogledate na spodnjih povezavah.

Pripravili so tudi dodatek k Prometno varnostnemu načrtu šole, kjer so oblikovali pravila za kolesarje, ki prihajajo v šolo s kolesom.

3. aprila se bo nekaj učencev udeležilo regionalne prireditve v Cerknici, kjer bodo podelili priznanja vsem udeležencem projekta in razglasili deset finalistov, ki se bodo srečali na zaključni prireditvi projekta v Ljubljani.

Liljana Bole

Povezave do stripov

POZOR KOLESARJI NA POTI

KOLESARJENJE PO DOMAČI POKRAJINI

DOGODIVŠČINE SARE IN MAJE

S KOLESOM NA POT

KOLESARSKI IZLET

 

Prispevek učencev petega razreda k načrtu šolskih poti: POVEZAVA

 

 

(Skupno 213 obiskov, 1 današnjih obiskov)