05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Lep je dan

Mesec oktober se imenuje rožnati oktober, saj je to mesec osveščanja o bolezni raka na dojkah. Slovensko združenje za boj proti raku dojke Europa Donna prireja v ta namen ples, ki so ga letos plesali v petih večjih slovenskih mestih in tako tudi v Postojni na osrednjem trgu. Udeležili smo se ga tudi iz naše šole na povabilo ga. Klare Kresevič Bajec, profesorice na Šolskem centru  Postojna. Naše učence je plesa naučila učiteljica Polona Požar. Skupaj z drugimi učenci postojnskih osnovnih in srednjih šol smo v soboto, 15. 10. 2016, zaplesali točno ob 11.00, ko se je na Valu 202 predvajala skladba Anje Rupel Lep je dan.

Učiteljica: Andreja Geržina

 

(Skupno 97 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost