05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Šola v naravi CŠOD Gorenje prvi dan

Zjutraj ob 8:00 smo se učenci 6. in 7. razreda vkrcali na avtobus ter se odpeljali proti CŠOD Gorenje. Ko smo prispeli, smo se najprej razporedili po sobah ter razpakirali stvari. Prevzeli smo posteljnino in si uredili postelje. Nato smo se odpravili na okusno kosilo. Po kratkem počitku smo se z avtobusom odpeljali na Roglo. Na smučišču so nas učitelji smučanja razporedili glede na naše smučarsko znanje. Nekaj sošolcev in sošolk se je že na testiranju izkazalo v svojih akrobatskih sposobnostih. Smučanja je bilo konec okoli 16 ure. Takrat smo se vrnili v naš dom. Pred večerjo nam je učiteljica razložila urnik in pravila obnašanja v domu. Za večerjo je bil gris. Po večerji smo se odpravili v klet, kjer so nekateri učenci prebrali svoje dnevnike, napisati pa smo jih morali seveda vsi. Nato smo se razdelili v dve skupini, prva je odšla v telovadnico, druga se je v učilnici ogledala FIS pravila. Nato sta se skupini zamenjali. Še nekaj prostega časa, potem pa je sledila priprava na spanje. Se že veselimo jutra.

Lucija, Iza, Tinkara – 7. razred

 

(Skupno 327 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost