Po jutranji trobenti smo se dokončno prebudili prav vsi. Pojedli smo odličen zajtrk in se preoblekli v smučarska oblačila. Z našim avtobusom smo se odpeljali do smučišča na Rogli. Z veseljem smo smučali cele štiri ure. Dobili smo »markirke« za lažje prepoznavanje skupin. Po dveh urah smo imeli malico – čaj in štručka s sirom. Odsmučali smo še dve uri in se odpravili nazaj v dom na slastno kosilo. Po kosilu smo imeli prosti čas, ki je vključeval pospravljanje sob. Sobe so bile tudi ocenjene z ocenami od 1 do 10, manjše ocene od 8 pa ni dobil nihče. Popoldne smo se razdelili v 3 skupine; ena je imela lokostrelstvo, druga igranje družabnih iger in dejavnosti v športni dvorani, tretja pa ogled domače kmečke hiše. Sledila je večerja, nato pisanje in branje dnevnikov. Za konec je sledil še nočni pohod z lučkami in priprava na spanje.

Matic, Benjamin, Maks, Matjaž, Jakob, Patrik  7. r

(Skupno 203 obiskov, 1 današnjih obiskov)