Kot vsako jutro nas je tudi danes prebudil zvok roga. Hitro smo vstali in odhiteli na zajtrk. Nato smo se na hitro oblekli in vzeli smučarsko opremo ter se z avtobusom odpeljali na Roglo. Tam smo smučali približno dve uri za tem pa smo imeli malico. Nato smo smučali še približno eno uro. Naše smučanje se je predčasno končalo, saj so nas učitelji prav prijetno presenetili in nas odpeljali na sanke, ki se peljejo po tirih. Vožnja je bila kar razburljiva in zabavna. Za tem nas je čakala dvajset minutna vožnja do CŠOD-a. Tam smo se preoblekli in odšli na slastno kosilo. Sledil je počitek. Po počitku je 6. razred  imel lokostrelstvo, 7. razred pa krajši pohod. Kadar smo zaključili svoje dejavnosti, pa je bila na vrsti košarkarska tekma. Učenci so izzvali učitelja, nato pa se je zgodila še mednarodna tekma proti Košani. Sledila je večerja. Po večerji smo pisali dnevnike in jih za tem prebrali. Po večerji smo se šli družabne igre in se poizkušali v spretnostih s cirkuškimi predmeti. Tako se je naš dan počasi zaključil.

Tiana, Anja, Kaja, Teja in Staša 6. r

(Skupno 783 obiskov, 1 današnjih obiskov)