Kot vsak dan smo se zbudili okoli 7 ure. Nekaj časa smo poležavali v posteljah, nato smo se oblekli ter se počasi odpravili proti jedilnici in pojedli zajtrk. Bil je odličen, saj smo imeli čokoladni namaz ter kruh, na izbiro pa je bilo še marsikaj drugega. Po zajtrku smo odšli v sobe, kjer smo se oblekli kombinezone za smučanje. Nato smo odšli v klet, kjer smo si vzeli smučarske čevlje ter odšli na avtobus. Vožnja je trajala okrog 20 minut. Presmučali smo skoraj vse proge na Rogli. Ob 11. uri smo malicali pico. Smučali smo še kar nekaj časa ter se nekaj po 13. uri odpravili proti domu. Sledilo je odlično kosilo. Na meniju je bila zelenjavna juha, pečenka v omaki ter kruhov cmok in solata. Po kosilu smo imeli čas za urejanje sob, uspeli pa smo narisati in napisati tudi zahvale in priznanja vaditeljem in osebju CŠOD. Po tem smo odšli čez cesto na palačinke in izbrani napitek, ki sta bila kar dobra. V domu smo izpilili točke za zaključni večer. Za večerjo smo imeli hamburger, ki smo ga izpopolnili po lastni želji. Po obveznem branju dnevnikov smo se nasmejali točkam, ki so jih pripravile posamezne sobe. Nekatere so bile zelo zabavne in izvirne. V tem trenutku se žal počasi zaključuje ples v kleti doma. Na veliko se je pelo in plesalo. Čez pol ure, ali pa malo pozneje, bomo od utrujenosti verjetno že vsi zaspali.

Luka,Gašper H., Žiga 6.r

(Skupno 713 obiskov, 1 današnjih obiskov)