05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Zaključna prireditev Evropskega tedna mobilnosti

V petek, 22. 9. 2017, so po Evropi potekale sklepne aktivnosti Evropskega tedna mobilnosti.

Na ta dan so se v Postojni zbrali postojnski gospodarstveniki in podjetniki, župan Občine Postojna ter evropski poslanec Lojze Peterle in se na električnih kolesih odpeljali po mestu ter obiskali učence OŠ Antona Globočnika. Nato so prikolesarili do Titovega trga, kjer je potekala zaključna prireditev. Na odru se je predstavilo osem šestošolcev naše šole. Zaigrali so kratko gledališko igro Semafor gre po svetu, v kateri so na šaljiv način predstavili nevarnosti v prometu in pomen prometnih znakov. Po odigrani predstavi je učence na sladoled povabil župan Občine Postojna, g. Igor Marentič.

Mojca Kristan

Glej fotogalerijo

(Skupno 41 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost