Borbeno v Postojni

V četrtek je šolska košarkarska ekipa sodelovala na občinskem prvenstvu za fante.

Tekmovanje se je odvijalo v dvorani OŠ M. Vilharja, nasprotniki pa tradicionalni. OŠ A. Globočnika in gostitelj OŠ M. Vilharja.

Kljub očitni razliki v kvaliteti, se je naša ekipa dobro zoperstavila nasprotnikom iz obeh postojnskih šol. V igri  jih je krasila borbenost, nekajkrat pa so nasprotnike tudi lepo nadigrali. Najbolj opazni na igrišču so bili Janez, Luka, Benjamin in Cleo, ki po obvladovanju osnovnih košarkarskih elementov najbolj izstopa v naši ekipi. Seveda si za pristop in obnašanje zaslužijo pohvale tudi preostali del šolske ekipe.

Rezultat na prvenstvu, tokrat ni bil prvotnega pomena. Ekipa je dobro izpolnila trenerjeva navodila in ob tem tudi uživala, kar je trenutno tudi najbolj pomembno.

 

OŠ A. Globočnik : OŠ Prestranek 56:28 (20:8, 20:9,16:11)

OŠ M. Vilharja : OŠ Prestranek 66:28 (27:5, 18:13, 21:10)

 

Miha Kobe

 

 

(Skupno 121 obiskov, 1 današnjih obiskov)