05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Šola v naravi CŠOD Radenci prvi dan

V ponedeljek, 22.01.2018, ob 8:00 smo v šoli pojedli malico, se vkrcali na avtobus in oddrveli proti Ribnici, ki je bila tudi naša prva postaja.

Tam smo si ogledali muzej suhe robe ter galerijo. V galeriji smo videli razne slike ter druge umetnine. V CŠOD smo prišli ob 12:30. Najprej so nas poslali v sobe, kjer smo se razpakirali, nato pa odšli na kosilo. Po kosilu smo imeli 15 min časa, da smo se preoblekli in pripravili na pohod. Ko smo se pripravili, smo se zbrali pred domom ter odpravili proti Mali nato pa še Veliki steni. Pot je bila kar dolga ampak tudi zanimiva. Veliko smo se pogovarjali in smejali. Na vrhu smo se razporedili v skupine in ena za drugo odšli do ograje, kjer smo imeli lep pogled na reko Kolpo. Ko smo prišli domov smo imeli 30 min prostega časa, da smo se pripravili na večerjo. Po večerji smo imeli prosti čas do 21:00. Ob tej uri pa smo se pričeli pripravljati na spanje. Ob 22:00 smo morali biti vsi pripravljeni na spanje. Ker pa smo bili utrujeni, nas je hitro prevzel globok spanec. Tako je izgledal prvi dan šole v naravi.

(Skupno 64 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost