Festival Turizmu pomaga lastna glava se za leto 2018 poslavlja, saj se je 17. aprila odvijala zaključna turistična tržnica, ki je bila v Mercator centru v Mariboru.

Izmed čez 100 sodelujočih osnovnih šol se jih je na zaključno tržnico uvrstilo 29, ki so prejele skupna zlata ali posebna zlata priznanja na regijskih tržnicah. Med prejemnice zlatih priznanj se je uvrstila tudi naša šola. V Mariboru so naši učenci prejeli še dodatno zlato priznanje, in sicer za ekipo najbolj vztrajnih promotorjev, prejeli pa smo tudi praktične nagrade sponzorjev.

Brez sodelovanja domačinov nam vse to ne bi uspelo, zato se vsem, ki ste nam pomagali pri uresničevanju naših idej, iskreno zahvaljujemo. Zahvala gre tudi vsem, ki ste nas bodisi finančno bodisi materialno podprli: Občina Postojna, Avio pub – pizzerija, vinoteka in steak house, Rave d. o. o., Krajevna skupnost Prestranek, Grad Prestranek, d. d., Mizarstvo Abram Marko, s. p., Smrekarjeva domačija Grobišče, Turistična kmetija Malnarjevi Slavina.

Mentorji projekta:

Mojca Kristan, Ana Novak, Polona Požar, Goran Uljan

(Skupno 207 obiskov, 1 današnjih obiskov)