05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Zimska pravljica

V torek, 4. 12. 2018, je na šoli potekalo glasbeno-družabno srečanje.

Obiskovalce smo pozdravili v večnamenskem prostoru, kjer sta nam zapela otroški in mladinski pevski zbor ter nam zaigrala šolska glasbena skupina. Prireditev se je s pogostitvijo in sejmom nadaljevala v telovadnici.

Pogostitev so pripravili učenci interesne dejavnosti spoznavamo svet ter izbirnih predmetov sodobna priprava hrane in načini prehranjevanja. Sejemsko ponudbo so pripravili učenci 9. razreda, vrtnarskega krožka, prve triade, učenci s posebnimi potrebami ter vrtčevski otroci. Učenci 5. razreda pa so pripravili knjižni sejem.

V prijetnem vzdušju je lahko vsak poiskal nekaj zase.

P.P. in K. G.

Galerijo si lahko ogledate TUKAJ.

(Skupno 70 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost