05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Obvestilo o prisotnosti Legionelle sp. v vodovodnem omrežju OŠ Prestranek

Spoštovani obiskovalci spletne strani OŠ Prestranek!
Včeraj, 10. 12. 2018, smo prejeli uradne rezultate vzorčenja pitne vode na naši šoli.

Žal so potrdili prisotnost Legionelle sp. v koncentracijah, ki presegajo dovoljene vrednosti. Na šoli smo, takoj, ko so nas obvestili o sumu na možnost povišanih koncentracij legionele, pričeli z izvajanjem ukrepov v skladu z internim Načrtom za preprečevanje razmnoževanja legionel. Vse o tem si prebrite v priloženem pojasnilu, o nevarnostih glede okužbe z legionelo pa najdete na povezavi: http://www.nijz.si/sl/legioneloza-0.
Vodstvo OŠ Prestranek
(Skupno 83 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost