05-7542512 Osnovna šola Prestranek
 

Sprejem prvošolcev

Letošnji prvi šolski dan je bil nekaj posebnega za 11 prvošolcev OŠ Prestranek, ki so prvič prestopili šolski prag in postali šolarji. Pričakali smo jih v učilnici, kjer jih je nagovoril ravnatelj Goran Uljan, nato pa smo jih povabili na ogled gledališke igre z naslovom Juha in špile. Igro so pod mentorstvom socialne pedagoginje Anite Čelhar uprizorili učenci višjih razredov. Prvošolci so v dar dobili prijetna knjižna kazala, nato pa se v učilnici predstavili svojim sošolcem in učiteljici. Sledil je pozdrav župana Igorja Marentiča ter njegove sodelavke, ki je o varnosti v prometu nagovorila predvsem starše, sledilo je še nekaj besed s strani predstavnice slovenske policije in predstavnika Združenja šoferjev in avtomehanikov Postojna.

Za zaključek so se učenci še posladkali in se skupaj s starši odpravili domov.

Učiteljica Mojca Štembergar

(Skupno 437 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost