05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Čistilna akcija

V soboto, 15. 4. 2023, je na Prestranku in po okoliških vaseh potekala čistilna akcija. K sreči je vreme zdržalo, saj je pričelo deževati šele ob koncu akcije. Na Prestranku se ni zbralo veliko odraslih, zato pa so naravi pomagale male ročice naših učencev. Tudi učitelji smo prostovoljno pristopili k akciji, nekaj se jih je pridružilo ekipam po vaseh, večina pa jih je čistila po Prestranku in v okolici šole. Učenci, ki so se akcije udeležili, so za nagrado dobili kupone za domače naloge. Ob koncu akcije smo se okrepčali z joto in klobaso in odšli domov zadovoljni, da smo pripomogli k temu, da se v čistejšem okolju bolje počutimo.

K.G.

(Skupno 175 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost