V sredo, 15. 10. 2014, so se že peto leto družili nadarjeni učenci šol naše in pivške občine na srečanju, ki ga je letos pripravila Osnovna šola Antona Globočnika. Letos so se povabilu odzvali tudi učenci iz Rakeka in Cerknice.

V uvodnem delu so se predstavile šole in učenci so lahko pokazali tudi svoje talente (nastope z igro, humorjem in petjem). Po predstavitvah so se učenci razdelili po delavnicah, v katerih so svoje znanje nadgrajevali, razširjali ter izkoristili svoje talente in nadarjenost. Učenci so lahko izbirali kar med enajstimi delavnicami: ustvarjalno, italijansko, improligo, kaligrafsko, naravoslovno, likovno, kuharsko, plesno, športo in glasbeno delavnico, udeležili pa so se lahko tudi kulturne učne poti po Postojni. Ko se je delo po delavnicah zaključilo, so učenci predstavili, kaj novega so se naučili. Nato je sledil še zabavni del, prigrizek in druženje.

Andreja Geržina

(Skupno 56 obiskov, 1 današnjih obiskov)