05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Poskušanje smutijev in kostanjev piknik v vrtcu

Na svetovni dan hrane (16.10.2018) so dopoldne v vrtcu popestrili učenci z učiteljico Andrejo Geržina. Na enostaven način so nam pripravili 6 različnih sadno-zelenjavnih smutijev, z malo drugačnimi kombinacijami kot smo jih vajeni. Nekateri otroci jih najprej niso želeli poskusiti. Ko so jim učenci na zabaven način predstavili, kaj konkretno je v smutijih, so pazljivo naredili majhen požirek. Kmalu so ugotovili, da so smutiji dobrega okusa.

Naslednji dan pa smo v vrtcu priredili kostanjev piknik. Pomoč nam je ponudil hišnik Dejan in nam spekel kostanj. Na terasah smo jih olupili in jedli ter uživali ob lepem vremenu in prijetnem druženju.

Avtorici članka in fotografij: Ingrid Šorc in Tina Janež

Galerijo si lahko ogledate TUKAJ.

 

(Skupno 35 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost